AEGEE-Europe

Форум Європейських Студентів

AEGEE — одна з найбільших міждисциплінарних молодіжних організацій Європи, заснована в Парижі у 1985 році. Зараз її членами є близько 13 000 студентів та молодих людей у 200 містах 40 країн. AEGEE — нерелігійна, неприбуткова організація, що не підтримує жодну політичну партію. Усі проекти і заходи здійснюються волонтерськими зусиллями її членів.

Своєю діяльністю ми заохочуємо студентів та молодих людей Європи брати активну участь у суспільстві. Ми створюємо платформу для діалогу та можливостей навчання. Головна ідея — об’єднання молодих європейців через взаємодію, спілкування та вільний обмін думками. Ми вважаємо, що культурні, історичні та інші відмінності всередині Європи лише сприяють більш ефективній та творчій взаємодії.

 

Бачення

AEGEE прагне демократичної, різнобічної Європи, інтегрованої соціально, економічно та політично, і цінує участь молодих людей у процесі її побудови та розвитку.

Місія

AEGEE заохочує студентів та молодих людей Європи брати активну участь у суспільстві. Організація створює платформу для діалогу та можливостей навчання, а також виступає посередником між молоддю та органами влади. Крім того, AEGEE сприяє взаєморозумінню та наближує Європу до молоді.